We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

Ogrody na dachach i tarasy

Obecnie często stosowanym rozwiązaniem dekoracyjnym oraz wzbogacającym wartość budynku na nowo wybudowanych osiedlach mieszkaniowych są ogrody na dachach. To świetna alternatywna dla nudnego trawnika, który znajduje się dookoła bloku. Z pewnością wszyscy mieszkańcy osiedla z wielką radością korzystają z atrakcji, którą daje ogród na dachu. Stworzenie małej zielonej przestrzeni do ucieczki przed gwarem miasta jest fantastycznym pomysłem i daje duże pole do popisu dla architektów krajobrazu.

Ogród na dachu może być doskonałym miejscem do relaksu i podziwiania panoramy miasta, zapewnia prywatność w otoczeniu zieleni. Jeśli podoba Ci się ten pomysł, chętnie stworzymy dla Ciebie projekt takiej przestrzeni i zrealizujemy go z największym profesjonalizmem. Realizacje tego typu ogrodów wymagają zastosowania specjalnych rozwiązań technicznych i szczególnej dbałości o wykonanie. Doskonale znamy się na tym – wykonujemy projekty i realizujemy ogrody na dachach płaskich, odwróconych oraz aranżujemy przestrzeń tarasów.

https://www.dachyplaskie.info.pl/technika-i-technologie/tajemniczy-ogrod-inner-garden-na-dachu/?fbclid=IwAR0-JOlQVlctb223067knVfhfEZBJAVFQFOo2wwRCasZtcTjmDRaczs77EI