We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

Architektura krajobrazu

Architekt krajobrazu Agata Ewa Knab od ponad 25 lat zajmuje się z wielką pasją tworzeniem ogrodów rezydencjonalnych, terenów komercyjnych i publicznych, tarasów na dachach i zieleni we wnętrzach. Posiada uprawnienia Inspektora Nadzoru Terenów Zieleni upr. nr. 118/2003 NOT SITO Warszawa. Jest Członkiem Polskiego Stowarzyszenia ” Dachy Zielone” .

Od początku istnienia firmy stawiamy na wysoką jakość , dokładność dlatego nasze realizację są dopracowane , a końcowy efekt jest tak dobry jak to jest tylko możliwe .

W nasze projekty angażujemy się całym sercem. Każdy projekt opracowujemy i omawiamy aż do osiągnięcia optymalnego rozwiązania technicznego a przede wszystkim estetycznego. Nasza praca , to tworzenie piękna , dedykowanego indywidualnemu odbiorcy , dlatego sprawia nam ogromną radość. Nie istnieje nic bardziej wspaniałego, niż możliwość zmieniania otoczenia na lepsze. Odczuwanie piękna ma ogromny wpływ na poczucie szczęścia …, To , w jakim otoczeniu przebywamy, wpływa na jakość naszego życia .

W Inner Garden Sp. z o.o. zatrudniamy stałą ekipę pasjonatów zieleni. Uwielbiam pracować z ludźmi , którzy podchodzą do pracy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Przez te wszystkie lata , stworzyłam bazę podwykonawców i dostawców spełniających moje kryteria. Stała ekipa to kolejna wartość.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.