We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

Ogrody przy rezydencjach

Potrafimy stworzyć niepowtarzalne kompozycje kreując zieleń w każdej skali - zarówno w małych przydomowych ogrodach, jak i dużych rezydencjonalnych. Jesteśmy elastyczni i doświadczeni w wielu płaszczyznach – realizujemy projekty w różnych stylach: nowoczesne, minimalistyczne, rustykalne, wyrafinowane, tematyczne i inne. Twój ogród może być tajemniczy, bajkowy lub nadzwyczaj elegancki – przedstaw nam swoje potrzeby, a my postaramy się sprostać Twoim wymaganiom bazując na naszej wieloletniej wiedzy i doświadczeniu w zakresie architektury krajobrazu.

Jesteśmy w stanie stworzyć projekt, który doskonale będzie się prezentował niezależnie od pory roku. Dobierzemy rośliny, które zapewnią mu wielosezonowość.

Zapewniamy dobrze przemyślane, niezawodne zaplecze techniczne: systemy nawadniające, oświetlenie, różnorodność nawierzchni. Jeśli chodzi o oświetlenie, stanie się ono integralną częścią ogrodu, która nie tylko będzie funkcjonalna, ale również spełni funkcję dekoracyjną. Podążamy za najnowszymi trendami w ogrodnictwie, więc jesteśmy na bieżąco z wszelkimi innowacjami w tej branży i z pewnością zaproponujemy Ci ciekawe rozwiązania. Oświetlenie ozdobne w typie latarni, a może nowoczesne kule świetlne rozłożone w strategicznych miejscach? Możesz być pewien, że wybierzemy elementy, które stworzą piękną aranżację.

Twój ogród przy rezydencji możemy podzielić na strefy, na przykład leśną czy rekreacyjną. Na życzenie klientów na powierzonej nam przestrzeni tworzymy miejsce na ognisko lub grilla, a nawet basen czy jacuzzi. Sprawnie wkomponujemy również elementy małej architektury, które wzbogacą walory estetyczne Twojego ogrodu. Mogą to być urokliwe mostki, stylowe ławki, eleganckie fontanny, murki, strumyki oraz stawy. Zaprojektujemy również zachwycające kwiatowe rabaty, w których umieścimy Twoje ulubione gatunki kwiatów. Jeśli masz życzenie, by Twój ogród rezydencjonalny był ozdobiony unikalnymi rzeźbami z kamienia czy z metalu – nie ma problemu, uwzględnimy je w projekcie.

Kierujemy się zasadą, że ogród przy rezydencji mimo swojego rozmiaru powinien tworzyć spójną całość i kompozycję, która zachwyca. Chcemy, by przypominał piękny pejzaż i stał się miejscem, w którym zapragniesz spędzać większość swojego czasu. Dlatego wybierzemy paletę kolorów, która najbardziej Ci odpowiada i kierując się nią wybierzemy rośliny do Twojego ogrodu oraz elementy jego wyposażenia.

Zadbamy również o atrakcyjny sposób otoczenia działki - zaproponujemy Ci gustowne żywopłoty lub bluszcze, które stworzą atrakcyjny efekt na wybranym przez Ciebie ogrodzeniu. Możemy też stworzyć ścianę zieleni z wybranych gatunków drzew, które dodatkowo zapewnią Ci więcej prywatności.

Po realizacji projektu, zapewnimy Ci wszelkie niezbędne informacje o roślinach, które wykorzystaliśmy. Chętnie służymy radą dotyczącą zarówno ich wyboru, jak i późniejszej pielęgnacji, by służyły Ci swoim pięknem jak najdłużej.

Jeśli jesteś zdecydowany na to, by kreatywnie i funkcjonalnie zagospodarować Twoją przestrzeń – wybierz nas, czyli doświadczoną firmę zajmującą się architekturą krajobrazu z pasją i pełnym zaangażowaniem od ponad 25 lat.