We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

Projektujemy i Realizujemy

Projektujemy i realizujemy tereny zieleni publiczne i ogrody prywatne, tarasy na dachach i zielone ściany. Najlepsze efekty osiągamy zajmując się tworzeniem przestrzeni od projektu po realizację każdego z elementów. Tworzymy ogrody niekłopotliwe , funkcjonalne , gdzie głównym zamierzeniem jest zmienność sezonowa ponieważ zależy nam aby ogród wyglądał zachwycająco o każdej porze roku. Jesteśmy kreatywni, posiadamy wiedzę i wieloletnie doświadczenie, świetnie czujemy style architektoniczne , co przekłada się na udane połączenie ogrodu z architekturą domu i wnętrz.

Zajmujemy się wszelkiego typu pracami od przygotowania terenu , wycinki, oczyszczenia z chwastów i odpadów, kształtowanie terenu, wykonanie instalacji odwodnienia, nawadniania, elektryki do oświetlenia ogrodu przez wykonanie małej architektury po sadzenie roślin i siew trawnika.

Terminy dostosowujemy do potrzeb klienta i nawet jeśli są krótkie , to dzięki doświadczeniu i dobrej organizacji i koordynacji prac jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniom.

Dzięki stałej ekipie i sprawdzonym podwykonawcom , jesteśmy w stanie podjąć się kompleksowego wykonania ogrodu począwszy od:

Oczyszczenia terenu z uprzątnięciem i wywiezieniem odpadów czy ziemi.

Niwelacji i ukształtowanie terenu , spadki , nasypy , wzniesienia

Wykonania małej architektury; wiat, domków narzędziowych, pergol , zabudowy tarasów , ogrodzenia …..

Instalacji: elektrycznej , nawadniającej i odwadniającej.

Nawadnianie ogrodu w naszym obecnym klimacie , jest to konieczność . System nawadniający zapewnia on właściwe nawodnienie ogrodu , w najbardziej efektownym czasie , aby woda została wykorzystana w jak największym stopniu przez zieleń. Koszt nawadniania zwraca się po jednym sezonie.

Sadzimy duże soliterowe drzew , zakupione w Polsce jak i sprowadzane ze szkółek europejskich , z którymi współpracujemy od wielu lat.

Wyszukujemy ciekawe detale do dekoracji przestrzeni ogrodowej: rzeźby, donice…..dajemy nowe życie starym porzuconym przedmiotom – stare drzwi, wozy , dzwonki, przedmioty codziennego użytku.

Uwielbiamy lustra w ogrodzie i często je stosujemy . To bardzo efektowny detal, który czasem powiększa perspektywę ogrodu lub maskuje co chcemy ukryć.

Trawniki to jeden z najbardziej wymagających elementów w ogrodzie. Dlatego tak ważne jest właściwe przygotowanie podłoża . Trawniki wykonujemy z siewu lub z rolki. Mamy własny sprawdzony sposób na udany trawnik. Przed wykonaniem trawnika zakładamy siatkę przeciw kretom, to konieczność, aby naszego ogrodu nie nawiedzały miluśkie, urocze kreciki.

Ponieważ jesteśmy proekologiczni , dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo:

łąki kwietne – ostoja dla wielu owadów , małych zwierzątek i moich ukochanych słowików.

Warzywniki – naszym zdaniem w każdym ogrodzie znajdzie się miejsce na własną uprawę warzyw, ziół, owoców.

Jak wynika z badań psychologii środowiskowej obecność zieleni odgrywa znaczącą role w dobrym funkcjonowaniu człowieka. Ma to działanie regenerujące na poziomie biologicznym i psychologicznym .

Współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami który są w stanie wykonać nawierzchnie, elementy z metalu czy drewna, autorskie projekty małej architektury czy rzeźby.